ЦАГААТГАЛЫН БҮРТГЭЛ

Бүртгэлд 14648 хүн байна.
No Хэлмэгдэгчийн Шүүхийн тогтоол Цагаатгасан
No Овог нэр Аймаг сум Ажил, цол хэргэм Шийтгэсэн газар Ш.Огноо, Т.Дугаар Ял шийтгэл Магадлал Огноо
14310 Хорлоо Сангидорж Баянхонгор Өлзийт Баянхонгор аймгийн Ардын шүүх таслах газар 1956-02-23 10 5 жил хорих 186 2012-03-28
14311 Ичинхорлоо Лувсандорж Өмнөговь Ханбогд Өмнөговь аймгийн шүүх 1955-04-02 36 10 жил хорих 187 2012-03-28
14312 Авирмэд Шарав Хөвсгөл Идэр Улсын Дээд шүүхийн Эрүүгийн коллег 1954-01-28 5 10 жил хорих 188 2012-03-28
14313 Вандан Шархүү Өвөрхангай Өндөрөнц Цэргийн Дээд шүүх таслах газар 1939-10-04 17 4 жил хорих 189 2012-09-28
14314 Хуушаан Ёндонжамц Сүхбаатар Баянтэрэм Сүхбаатар аймгийн ардын шүүх таслах газар 1956-01-11 2 5 жил хорих 196 2012-04-04
14315 Чогдон Сүрэн Хөвсгөл Бүрэн Хөвсгөл аймгийн ардын шүүх таслах газар 1955-03-12 22 6 сар хорих 197 2012-04-04
14316 Тогооч Сономдоо Архангай Цэнхэр Архангай аймгийн шүүх 1955-12-31 7 жил хорих 198 2012-04-04
14317 Намсан Аюушжав Увс Өндөрхангай Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1954-07-31 80 5 жил хорих 199 2012-04-04
14318 Жалбай Хамчбай Баян-Өлгий Цагаангол Баян-Өлгий аймгийн ардын шүүх таслах газар 1954-01-12 63 10 жил хорих 200 2012-04-04
14319 Дэчин Балган Хөвсгөл Цагаан-Уул Хөвсгөл аймгийн ардын шүүх 1956-05-15 65 6 жил хорих 201 2012-04-04
14320 Дэчин Товуу Хөвсгөл Чандмань-Өндөр Хөвсгөл аймгийн ардын шүүх 1956-03-09 33 10 жил хорих 202 2012-04-04
14321 Чадраавал Гэндэн Тодорхойгүй Улаанбаатар хотын Ардын шүүх таслах газар 1956-01-11 23 6 жил хорих 203 2012-04-04
14322 Янжмаа /Чулуун/ Самдан Өмнөговь Баян-Овоо Өмнөговь аймгийн шүүх 1955-04-02 37 10 жил хорих 204 2012-04-04
14323 Лувсан Эрэнцэн /Рэнцэн/ Ховд Үенч Ховд аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1955-09-12 53 8 жил хорих 205 2012-04-04
14324 Түмээ Балчиг Увс Тэс Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1955-02-08 16 3 жил хорих 218 2012-03-28
14325 Ширзана Балжням Говь-Алтай Бигэр Говь-Алтай аймгийн шүүх 1953-08-28 71 7 жил хорих 236 2012-04-25
14326 Сандив Егнэн Говь-Алтай Бигэр Говь-Алтай аймгийн шүүх 1953-08-28 71 8 жил хорих 236 2012-04-25
14327 Цэнд Эрэнцэн Говь-Алтай Бигэр Говь-Алтай аймгийн шүүх 1953-08-28 71 5 жил хорих 236 2012-04-25
14328 Цэрэн Дашдонров Өвөрхангай Дулаан-Уул Өвөрхангай аймгийн шүүх 1932-03-20 85 2 жил хорих 237 2012-04-25
14329 Бутач Жамцан Өвөрхангай Дулаан-Уул Өвөрхангай аймгийн шүүх 1932-03-20 86 2 жил хорих 238 2012-04-25
14330 Жамъян Дамдинжав Сүхбаатар Уулбаян БНМАУ-ын Дээд шүүхийн цэргийн коллег 1945-03-20 15 10 жил хорих 239 2012-04-25
14331 Дашдонров Гавандондов Өвөрхангай Дөлгөөн БНМАУ-ын Цэргийн коллег 1941-09-01 144 8 жил хорих 240 2012-04-25
14332 Лхагва Ванчиг Хэнтий Батноров Хэнтий аймгийн Ардын шүүх таслах газар 1956-01-06 96 10 жил хорих 241 2012-04-25
14333 Гончиг Жигмэддорж Дундговь Дэлгэрхангай Дундговь аймгийн ардын шүүн таслах газар 1955-12-08 81 8 жил хорих 242 2012-04-25
14334 Даржаа Доод Өвөрхангай Эрдэнэцогт Өвөрхангай аймгийн шүүх 1932-02-12 42 3 жил хорих 243 2012-04-25
14335 Сэрээтэр Дугаржамц Дорнод Жаргалант БНМАУ-ын Дээд шүүхийн эрүүгийн коллег 1945-08-20 60 6 жил хорих 244 2012-04-25
14336 Мөнх Пүрэв Булган Хутаг-Өндөр БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газрын эрүүгийн коллег 1947-06-05 58 3 жил хорих 245 2012-04-25
14337 Жамсран /Жамц/ Рааш /Дорж/ Завхан Сантмаргац БНМАУ-ын Дээд шүүхийн эрүүгийн коллег 1954-02-27 14 10 жил хорих 246 2012-04-25
14338 Ядам Онгоо Увс Зүүнхангай Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1939-06-20 82 Буудан алах 566 2012-10-12
14339 Дорж Содном Дорнод Түмэндэлгэр БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1939-05-25 18 8 жил хорих 567 2012-10-12
14340 Шагдар Дамдин Хэнтий Дундбаян Хэнтий аймгийн Ардын шүүх таслах газар 1943-06-10 42 10 жил хорих 568 2012-10-12
14341 Шагдар Мягмар Булган Баян-Агт БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1942-01-04 6 4 жил хорих 586 2012-10-19
14342 Дамдин Банзрагч Өвөрхангай Баянхонгор БНМАУ-ын Дээд шүүхийн цэргийн коллег 1933-11-01 24 6 жил хорих 587 2012-10-19
14343 Гэндэнсодном Чимэддорж Өвөрхангай Холбоолж БНМАУ-ын Дээд шүүхийн цэргийн коллег 1933-11-01 24 5 жил хорих 587 2012-10-19
14344 Даш Тогтох Өвөрхангай БНМАУ-ын Дээд шүүхийн цэргийн коллег 1933-11-01 24 5 жил хорих 587 2012-10-19
14345 Гонгоржав Майдаржав Архангай Баянзүрх Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-03-10 134 2 жил хорих 588 2012-10-19
14346 Дашзэвэг Жамба Архангай Баянзүрх Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-03-10 134 2 жил хорих 588 2012-10-19
14347 Бадам Хадбаатар Архангай Баянзүрх Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-03-10 134 2 жил хорих 588 2012-10-19
14348 Баатар Цэвэгмид Төв Баянтүмэн Төв аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-04-19 78 2 жил хорих 589 2012-10-19
14349 Даш Жамъяндаш Архангай Тариат Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1939-06-01 135 Буудан алах 590 2012-10-19
14350 Түндэв Содов Архангай Эрдэнэмандал Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-06-01 20 6 сар хорих 591 2012-10-19
14351 Очир Пүрэв Өвөрхангай Эрдэнэцогт Өвөрхангай аймгийн шүүх 1932-05-17 142 3 жил хорих 592 2012-10-19
14352 Тогоо Дагва Дорноговь Эрдэнэ БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1942-01-02 3 8 жил хорих 593 2012-10-19
14353 Даш Нацаг Сэлэнгэ Ерөө БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газрын эрүүгийн коллег 1944-02-17 20 10 жил хорих 594 2012-10-19
14354 Гэндэн Жанцан Архангай Хашаат ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-06-03 21 Буудан алах 595 2012-10-19
14355 Цэнд Нямдэлэг Дорноговь Хатанбулаг Дорноговь аймгийн Ардын шүүх таслах газар 1943-04-29 33 9 жил хорих 605 2012-10-24
14356 Нэрэнпил Сандум Дундговь Тарагт Дундговь аймгийн ардын шүүн таслах газар 1945-04-03 6 7 жил хорих 606 2012-10-24
14357 Даринчулуун Жамсранжав Архангай Мөрөн Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1945-12-10 245 Буудан алах 607 2012-10-24
14358 Цогт Бямбасамбуу Баянхонгор Гурванбулаг Улаанбаатар хотын Ардын шүүх таслах газар 1955-07-10 587 8 жил хорих 608 2012-10-24
14359 Дамдинсүрэн Дагва Богдхан уулын аймаг Зүүн бүрэн хан уулын хошуу Хирим сум ДЯЯ-ны дэргэдэх тусгай комисс 1931-05-19 6 8 жил хорих 609 2012-10-24
14360 Дагва Даваажав Хөвсгөл Цэцэрлэг Хөвсгөл аймгийн ардын шүүх таслах газар 1945-02-06 4 10 жил хорих 610 2012-10-24
14361 Ширгэнэ Шоовдор Өвөрхангай Гучин-Ус Өвөрхангай аймгийн ардын шүүн таслах газар 1941-01-10 1 5 жил хорих 611 2012-10-24
14362 Луузан /Михайл Феодорович/ Мишиг /Цэрэвнов/ Ховд Дарви БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1941-04-29 260 8 жил хорих 612 2012-10-24
14363 Цэрэндорж Чүлтэм Хөвсгөл Цагаан-Үүр БНМАУ-ын Дээд шүүхийн цэргийн коллег 1945-10-30 7 10 жил хорих 613 2012-10-24
14364 Өлзийдагва Дашням Баянхонгор Баянговь ДЯЯ-ны дэргэдэх тусгай комисс 1946-04-05 3 10 жил хорих 614 2012-10-24
14365 Жамсран Гүндсамбуу Улаанбаатар БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газрын эрүүгийн коллег 1945-06-07 37 8 жил хорих 615 2012-10-24
14366 Абия Галсанжав Архангай Мөрөн Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1944-02-28 20 10 жил хорих 640 2012-11-02
14367 Жамба Юндэндаш Тодорхойгүй БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 3 жил хорих 558 2012-10-12
14368 Сэрээнэн Ховд тайж БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 2 жил хорих 558 2012-10-12
14369 Жамбалдорж Тодорхойгүй тайж БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 2 жил хорих 558 2012-10-12
14370 Даваа Тодорхойгүй мээрэн БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 2 жил хорих 558 2012-10-12
14371 Чадраабал Тодорхойгүй бага гэгээн хамба БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 3 жил хорих 558 2012-10-12
14372 Ванчинсүрэн Тодорхойгүй мээрэн БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 3 жил тэнсэж хянан харгалзах 558 2012-10-12
14373 Балжинням Тодорхойгүй мээрэн БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 3 жил тэнсэж хянан харгалзах 558 2012-10-12
14374 Лувсаншарав Тодорхойгүй тайж БНМАУ-ын ерөнхий шүүн таслах газар 1932-06-11 232 3 жил тэнсэж хянан харгалзах 558 2012-10-12
14375 Б Ванпилон Улаанбаатар ДХГ-ын дэргэдэх тусгай комисс 1931-09-03 8 улсын хязгаараас хөөн гаргаж, эд хөрөнгө хураах 559 2012-10-12
14376 Дугар Лхасүрэн Дорнод Урт Дорнод аймгийн ардын шүүн таслах газар 1932-06-03 111 3 жил хорих 560 2012-10-12
14377 Равдан Гомбожав Хөвсгөл Бүрэн Улаанбаатар хотын Ардын шүүх таслах газар 1944-02-24 79 6 жил хорих 561 2012-10-12
14378 Мани Чимуга Говь-Алтай Цогт Говь-Алтай аймгийн ардын шүүх таслах газар 1944-06-18 44 8 жил хорих 562 2012-10-12
14379 Смагул Рамзан Баян-Өлгий Дэлүүн Сэлэнгэ аймгийн ардын шүүх таслах газар 1945-09-17 66 10 жил хорих 563 2012-10-12
14380 Ахамид Чөшикэ Баян-Өлгий Дэлүүн БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газрын эрүүгийн коллег 1945-09-28 77 5 жил хорих 564 2012-10-12
14381 Инжээ Машбат Увс Зүүнхангай Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1939-06-20 81 Буудан алах 565 2012-10-12
14382 Лувсанцэрэн Ерөөлт Төв Батсүмбэр БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1942-09-29 89 7 жил хорих 641 2012-11-02
14383 Жавчиг /Жавчинжав/ Зундуй Архангай Мөрөн Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1945-12-10 247 8 жил хорих 642 2012-11-02
14384 Балжид Банзрагч Улаанбаатар БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1941-10-31 94 3 жил хорих 643 2012-11-02
14385 Дондогдоо /Содном/ Лувсанзэгвэ Сэлэнгэ Баруунхараа БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1945-03-30 20 10 жил хорих 644 2012-11-02
14386 Чин Хой хэмээх Насанжаргал Сүхбаатар Баянтэрэм Сүхбаатар аймгийн ардын шүүх таслах газар 1943-12-14 64 4 жил хорих 645 2012-11-02
14387 Пэлжээ Сундуй Өмнөговь Ханбогд Дорноговь аймгийн Ардын шүүх таслах газар 1940-05-22 39 6 жил хорих 646 2012-11-02
14388 Мани Мангал Архангай Хашаат Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1945-12-08 248 7 жил хорих 647 2012-11-02
14389 Уламбаяр Дэмчиг Архангай Гурванбулаг Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-02-02 49 8 сар хорих 648 2012-11-02
14390 Тангад Жамбал Өвөрхангай Өндөр-Өнц БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1944-07-08 67 10 жил хорих 649 2012-11-02
14391 Бутач Банди Өвөрхангай Захир Өвөрхангай аймгийн шүүх 1932-05-19 143 3 жил хорих 679 2012-11-15
14392 Сэнгээ Ишсүрэн Архангай Заг Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1941-08-04 188 Буудан алах 680 2012-11-15
14393 Цэвээн Чүлтэм Увс Улаангом Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1941-07-20 70 5 жил хорих 681 2012-11-15
14394 Хадархаан Ашимай Баян-Өлгий Цагаангол БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1943-07-24 54 5 жил хорих 682 2012-11-15
14395 Цэдэн /Цэнд/ Цагаан Баян-Өлгий Жаргалант БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1946-01-14 36 8 жил хорих 683 2012-11-15
14396 Сонсоо Лувсандорж /Лувсандаржаа/ Тодорхойгүй БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1942-08-04 75 8 жил хорих 684 2012-11-15
14397 Буян Пунцагцэрэн Улаанбаатар БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1941-08-12 46 7 жил хорих 685 2012-11-15
14398 Буяндэлгэр /Дэлгэр/ Дашцэрэн Архангай Чулуут Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1940-02-04 22 5 жил хорих 686 2012-11-15
14399 Норжид Зундуйсоном Архангай Чулуут Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1940-02-04 22 3 жил хорих 686 2012-11-15
14400 Гомбо Михар Архангай Чулуут Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1940-02-04 22 8 жил хорих 686 2012-11-15
14401 Балжинням Очирбат Архангай Бүрд Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-04-30 176 3 жил хорих 687 2012-11-15
14402 Самбуу Чойдог Архангай Чулуут Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1941-07-30 183 3 жил хорих 688 2012-11-15
14403 Дашзэвэг Содном Төв Баянзүрх ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1937-11-16 3 Буудан алах 693 2012-11-15
14404 Цогт Чоймбол Сэлэнгэ Орхоншаамар ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1937-11-16 3 Буудан алах 693 2012-11-15
14405 Мэнд Лувсанжамц Сэлэнгэ Сэлэнгэ ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1937-11-16 3 Буудан алах 693 2012-11-15
14406 Цэрэндорж Ишсамбуу Хэнтий Баян ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1937-11-16 3 Буудан алах 693 2012-11-15
14407 Дамдин Жанцан Хэнтий Галшар ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-04-01 12 Буудан алах 694 2012-11-15
14408 Төмөр Гүрдээ Сэлэнгэ Орхоншаамар Сэлэнгэ аймгийн ардын шүүх таслах газар 1942-06-11 250 8 жил хорих 695 2012-11-15
14409 Буяндэлгэр Дамдинжав Төв Мөнгөнморьт БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1942-10-17 94 10 жил хорих 696 2012-11-15